بدینوسیله از کلیه سهامدارن محترم شرکت قائن (سهامی عام) و یا نمایندگان قانونی آنها دعون می شود در جلسه مجمع عمومی عادی سالانه این شرکت که راس ساعت 14 روز یکشنبه مورخ 18/2/1401 در محل سالن اجتماعات شرکت بین امللی بازرسی کالای تجاری IGI واقع در تهران- خیابان شهید مطهری- بعد از چهار راه قائم مقام فراهانی- پلاک 334 برگزار می گردد، حضور به رسانند. شایان ذکر است با توجه به ابلاعیه شماره 166547/121 مورخ 4/10/100 سازمان بورس اوراق بهادار، حضور در جلسه مذکور علاوه بر هماره داشتن مدارک شناسایی معتبر از جمله کارت ملی معتبر و وکالت نامه یا معرفی نامه، تتنها با ارائه کارت واکسیناسیون و رعایت کامل دستورالعمل های بهداشتی امکان پذیر خواهد بود. ضمنا سهامداران گرامی که امکان حضور در جلسه را ندارند می توانند از طریق پایگاه اطلاع رسانی www.qayencement.com لینک ورود به جلسه را دریافت و به صورت مجازی و آنلاین مشاهده نمایند و همچنین اطلاعات مورد نظر خود را از سامانه کدال به نشانی www.codal.ir دریافت نمایند.

همچنین سهامداران گرامی می توانند سوالات خود را از طریق سامانه پیامکی شماره 09021749220 مطرح نموده تا نسبت به پاسخگویی آن مطالق ضوابط مجامع اقدام گردد.

دستور جلسه:

  • استماع گزارش هیات مدیره، حسابرس و بازرس قانونی برای سال مالی منتهی به 29/12/1400
  • بررسی و اتخاذ تصمیم در خصوص صورت وضعیت مالی و حساب سود و زیان منتهی به 29/12/1400 و تصمیم گیری در خصوص تقسیم سود
  • انتخاب حسابرس مستقل و بازرس قانونی شرکت و تعیین حق الزحمه ایشان برای سال مالی منتهی به 29/12/1401
  • انتخاب اعضای هیات مدیره
  • تعیین حق حضور اعضای هیات مدیره
  • تعیین روزنامه کثیر الانتشار جهت درج آگهی های شرکت
  • سایر مواردی که در صلاحیت مجمع عمومی عادی سالیانه می باشد.

سهامدارن محترم و یا وکلا و نمایندگان قانونی آنان می توانند جهت دریافت برگ ورود به جلسه و با در دست داشتن اصل اوراق سهام  کارت ملی تا یک روز کاری قبل از برگزاری مجمع به محل دفتر مرکزی واقع در تهران، خیابان سهروردی شمالی، بعد از خیابان مطهری نرسیده به تقاطع بهشتی، کوچه شهید حمید مقدس (اندیشه 2) پلاک 69 طبقه دوم مراجعه نمایند.